KONST / Litografier / Färglitografi 14823075
nr 1482 3075
C Göran Karlsson
(f. 1944), Sverige
C Göran Karlsson (f. 1944). Signerad, numrerad 62/310. Färglitografi, bildmått: 38x28 cm, yttermått inklusive ram: 56x45 cm
C Göran Karlsson, född 1944 i Uppsala, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 15 augusti 2022
kl 19:46:51
700 kr
800 kr
C Göran Karlsson
Läs mer om C Göran Karlsson